pátek 30. října 2015

8. listopad - Den biblické školy ve sborech Apoštolské církve

V neděli dne 8. listopadu 2015 se uskuteční Den biblické školy ve sborech Apoštolské církve

Prosíme, aby byla ve sborech, v tento nebo jiný den, vykonána sbírka na podporu biblické školy.

Máme dvě aktuální potřeby.

1.      Misijní výjezd do Bosny a Hercegoviny ve dnech 19. až 25. března 2016.
  • Jeden tým (12 členů) pojede do Banja Luky a druhý (9 členů) do Sarajeva.
  • Rozpočet výjezdu je 123000,- Kč. Od samého začátku školního roku konáme sbírky na školních bohoslužbách. Studenti dostanou instruktáž k osobnímu fundraisingu. Oslovujeme sponzory.
  • Chtěli bychom studentům pomoci a snížit jejich účastnické poplatky.
  • Variabilní symbol misijního výjezdu je 91127.
2.      Stipendijní fond byl zřízen na podporu potřebných studentů biblické školy.
  • VOŠMT má dohodu o transferu kreditů s Global University, v rámci které musíme za každý kredit, který se převede na Global University, zaplatit 200,- Kč.
  • Na straně Global University došlo k navýšení ceny a také posílil americký dolar. Proto budeme nyní muset za každý kredit převést 250,- Kč.
  • To v přepočtu znamená 9000,- Kč za každého studenta (36 kreditů), který bude chtít bakalářský titul. Chtěli bychom, aby si studenti mohli zažádat o čerpání ze stipendijního fondu na podporu jejich bakalářského vzdělání.
  • Variabilní symbol stipendijního fondu je 91110.
Bankovní spojení školy najdete na http://vosmt.cz/kontakty/

Děkujeme Vám.