pátek 15. září 2017

Ještě je šance!

Nevyšla ti maturita? Nevzali tě na vysokou? Nebo si chceš prostě vyčistit hlavu a věnovat nějaký čas Božím věcem?

Až do 29. září se můžeš přihlásit ke studiu na VOŠMT v Kolíně a okamžitě nastoupit do jednoletého studijního programu.

Výhodou jednoletého programu je, že ačkoli je v něm zahrnuto to nejdůležitější (teologie, biblistika, praxe), je to de facto první ročník. Jeho absolventi se proto až na konci budou moci rozhodnout, zda zůstat a dodělat si bakaláře nebo zda odejít s Certifikátem mezikulturních vztahů od Global University (ang. Christian Mission Certificate).

Přijímací pohovory proběhnou 29. 9. od 9.30. Můžeš se k nim přihlásit na našich stránkách pomocí on-line formuláře. Své dotazy můžeš směřovat na tuto adresu, na adresu ředitele školy (milan.buban@biblickaskola.cz) nebo telefonicky na +420739600112.

P.S.: Pokud přijdete na školu dva, jeden z vás může uplatnit slevu 3600,- na školném!